• DSC5433-vyrez.jpg

Dům seniorů Michle s.r.o., Čapkova 400/13, 140 00 Praha 4 - Michle

 

Domov seniorů MichleDům pro seniory s příjemnou rodinnou atmosférou v Michli na Praze 4 je situován ve velmi klidném prostředí, v přímém sousedství Tyršova vrchu, který představuje oázu parkové zeleně s trvalou stavební uzávěrou. Dům je výborně dostupný do historického i obchodního centra (cca 10 min. autem nebo tramvají č. 11 – 6 stanic přímo na Václavské náměstí) a je dobře přístupný i z důležitých dopravních tepen.

Zřídit v původně komerčním hotelu domov pro seniory byl dlouhodobou myšlenkou majitelů a zároveň provozovatelů ovlivněných vlastními zkušenostmi s hledáním pomoci v péči o své rodiče.

Cílem provozovatelů je vytvořit skutečně komfortní dům pro seniory, kde jim bude poskytnuta všestranná péče, a to s důsledně osobním přístupem zaměřeným na konkrétní zájmy či přání seniora.

Uživatelům domu bude poskytnuto naprosté soukromí v komfortním prostředí. Poskytneme bezpečný pobyt s nepřetržitou zdravotní a ošetřovatelskou službou.

Pro klienty Domu seniorů je určeno rehabilitační centrum, které je vedeno respektovanou rehabilitačí lékařkou a obsazeno vysoce odborným personálem.

Lze se domnívat, že vzhledem k poloze objektu (klidová zóna, zároveň v relativní blízkosti centra s dobrou možností parkování) je Domov seniorů Michle ideální pro seniory, kteří jsou zvyklí žít v relativním komfortu a v místě, které jim zajistí důstojný a pestrý život a které jim vzhledem k poloze umožní velmi častý kontakt s jejich blízkými a přáteli.

Přáním zaměstnanců Domova senirů je vytvořit prostředí, kde názor seniorů je respektován, kde jsou bráni jako rovnocenní partneři, zajistit jim důstojný a kvalitní život a postarat se o ně na úrovni, kterou si zaslouží.

Dům pro seniory je určen manželským párům i jednotlivým seniorům, kteří chtějí strávit podzim svého života s plnou péčí ošetřovatelského i zdravotnického personálu.

Domov seniorů Michle současně poskytuje služby i těm seniorům, kteří jsou již neschopni se o sebe sami postarat, včetně uživatelů postižených Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou. Péče o zcela ležící uživatele je též samozřejmostí a standardem.

Joomla templates by a4joomla