• DSC5433-vyrez.jpg

Domov U Anežky, Nová 303, 294 42 Luštěnice

 

Domov U Anežky, Luštěnice

V srpnu 2014 se Domov U Anežky, středisko Luštěnice stalo certifikovaným držitelem Značky kvality v sociálních službách ČR.

Domov U Anežky je situován v obci Luštěnice, v provozu je od roku 1999.

V Domově je 64 klientů, kteří bydlí převážně v dvoulůžkových pokojích. Jednolůžkových pokojů je 6. Na pokoji nechybí televize a malá lednice, klienti mohou používat i jiné spotřebiče.

Veškeré dění v domově se odehrává ve velmi příjemném a prostorném vestibulu, kde mají klienti domova k dispozici i kuchyňku, ve které si vaří svá oblíbená jídla. Odehrávají se zde i různé akce, včetně tanečních zábav. V Domově si klienti mohou vybrat z velkého množství nabídek pro využití volného času - stačí si vybrat z nabídky aktivit.

A jídlo? U Anežky v Luštěnicích se výborně vaří! Aby byl každý klient se stravou spokojen, máme každý všední den, mimo prázdnin, výběr ze dvou hlavních jídel. Stejně tak si klienti mohou 3x v týdnu vybrat z nabídky večeří. Kuchařky s láskou připravují domácí stravu, která je právem vyhlášená.

Prádlo se pere v domovské prádelně, ale pokud některý klient chce, může si prádlo vyprat sám v nové automatické pračce, případně si prát prádlo jinde.

Každý rok se klienti domova mají možnost setkat na velmi oblíbené velké akci "Anežské posvícení" se svou rodinou, přáteli, známými.

Joomla templates by a4joomla